Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novoroční horoskop

9. 1. 2011

Novoroční horoskop pro kočky, kocoury a koťata

Pondělí, 3. leden 2011

Přinášíme vám speciální novoroční horoskop pro vaše kočičí miláčky. Přejeme vám i vašim micinám hodně zdraví a štěstí v roce 2011.

 

Horoskop pro kočky - beranBeran (21. 3. – 20. 4.)

Váš kočičí Beránek se bude chovat přesně tak, jak jste u něj zvyklí. Nečekejte žádné mimořádné události. Jen ho více tolerujte, protože má svoji hlavu, kterou si postaví pokaždé, když se vám to nebude hodit. Jenže takový je a takového ho také znáte. Potřebuje milující rodinu.

Na co se zaměřit: jistě víte, že největší radost mu uděláte tím, když ho pohladíte a řeknete mu, jak moc ho milujete.

Zdraví: je trochu potřeba upravit stravu a dbát na to, aby jedl hlavně kočičí jídlo. To člověčí mu totiž moc dobře dělat nebude.

 

Horoskop pro kočky - býkBýk (21. 4. – 20. 5.)

Kočičky ve znamení Býka budou trochu rozpustilejší než obvykle. Mají ale spoustu energie, kterou doteď jen střádali, a nyní ji potřebují vybít, to je vše. Tak hrozné to ale nebude, takže to zkuste tolerovat. Občas si prostě zařádí a občas to také trochu přeženou. Ale na druhou stranu, nuda s nimi nebude.

Na co se zaměřit: zkuste si s ním více hrát a také se mu více věnovat. Tím zamezíte jeho tendencím vymýšlet lotroviny.

Zdraví: více si všímejte uší, mohli by s nimi mít během roku problémy. Dbejte i na preventivní péči, vyplatí se.

 

Horoskop pro kočky - blíženciBlíženci (21. 5. – 21. 6.)

Chlupatí Blíženci vás budou poměrně často provokovat, ale pokud se nenecháte, nechají toho. Budou reagovat jen na ty podněty, ze kterých něco vytěží. Patří to ale k jejich povaze, čili už moc dobře víte, jak na ně. Jsou to ovšem miláčkové, kteří umí předvést neuvěřitelně smutný pohled, a tím vám dostanou.

Na co se zaměřit: jsou nastaveni na mazlení, i když to moc najevo nedávají. Pokud je ale vezmete do náruče, zjistíte to.

Zdraví: dobře si všímejte srsti a kůže. Pokud ještě nemáte kvalitní kartáč na česání, měli byste ho nejen zakoupit, ale také používat.

 

Horoskop pro kočky - rakRak (22. 6. – 22. 7.)

Není asi nic, čím by vás váš kočičí Ráček překvapil. Ovšem v tomto roce by se mohlo stát, že zůstanete nejednou v údivu. Ale je to tím, že ho občas trochu podceňujete. Dokáže se totiž tvářit velmi nevině, ale myslí mu to velmi dobře. Zkuste tedy využít jeho inteligence a chytrosti a něco ho naučit.

Na co se zaměřit: určitě jste si všimli, co všechno dokážou kočičky zvládnout, tak se toho držte a cvičte a vychovávejte.

Zdraví: pozor na oči a pravidelně je nejen prohlížejte, ale také je čistěte. Bude to jejich slabé místo. Pozor na potyčky s ostatními kočkami.

 

Horoskop pro kočky - levLev (23. 7. – 22. 8.)

Malí Lvíčci mají trochu ohnivější povahu, ale tento rok to moc přehánět nebudou. Občas se sice zapomenou a předvedou se v plné parádě, ale tak často to zase nebude. Pokud se tedy stane, že se při jeho hrátkách něco rozbije, zkuste to prostě přejít. Je jednoduše takový a nic moc s tím stejně nenaděláte.

Na co se zaměřit: zkuste mu dát dostatek prostoru ke hraní a také výběh. Bude ho potřebovat a také si ho užije.

Zdraví: žádné mimořádné okolnosti by nastat neměly, ale stejně dávejte dobrý pozor na jeho hry, občas budou nebezpečné.

 

Horoskop pro kočky - pannaPanna (23. 8. – 22. 9.)

Kočičky, které se narodily ve znamení Panny, mají dostatek důstojnosti na to, aby ze sebe dělaly hloupoučké tvory. Každý den vám ukážou, že jsou to dámy nebo pánové a co se týká koťat, ani tady to nebude moc jiné. Jejich důstojnost je prostě daná, a pokud se náhodou někdy zapomenou, bude to jen na chvíli.

Na co se zaměřit: pokud budou odmítat mazlení, je to proto, že jsou takto nastaveni. K ničemu je tedy raději nenuťte.

Zdraví: imunitní systém je potřeba trochu více podpořit. Také hlídejte, zda domů nechodí promáčení a mají dostatek odpočinku.

 

Horoskop pro kočky - váhyVáhy (23. 9. – 23. 10.)

Žádnou Váhu nikdy nepřinutíte k tomu, aby udělala něco, čím si není dopředu jistá. Bude prostě vždycky přemýšlet o tom, zda jí nehrozí nebezpečí, ale hlavně o tom, zda z toho bude také něco mít. Je tedy nutné jí věnovat pozornost, ale dejte pozor, abyste na ni moc netlačili. To se týká hlavně výchovy.

Na co se zaměřit: občas se k vám přijde přesvědčit, že ji máte stále stejně rádi, tak ji hlavně neodhánějte. Ani v případě, že na ni nebudete mít čas.

Zdraví: zaměřte se na nohy a tlapky. Také drápky a vše, co s tím souvisí. Bude nutné drápky občas zastřihnout, aby kočka neměla problémy.

 

Horoskop pro kočky - štírŠtír (24. 10. – 22. 11.)

Kočičí Štíři mají jedno společné, a to je drsná reakce na všechno, co se jim nelíbí. V tomto roce by mohli ještě trochu přitvrdit, tak na to buďte připraveni. Není to ale nějaký špatný záměr, jsou prostě nastaveni na nedůvěřivost a rádi si chrání všechny své záležitosti. Bude tedy dobré je příliš neprovokovat.

Na co se zaměřit: zkuste s nimi být více v kontaktu. Jsou sice trochu odvážnější, ale zároveň i čisté a milé duše.

Zdraví: více si všímejte srsti, hlavně u dlouhosrstých plemen. Bude nutná pravidelná údržba a kontrola.

 

Horoskop pro kočky - střelecStřelec (23. 11. – 21. 12.)

Co se kočičích Střelců týká, mají v povaze nejen odstup, ale zároveň jsou to velmi zranitelné duše. Toto se v nich bude tento rok trochu bít a občas nebudou ani oni sami vědět, kam vlastně patří. To vás bude trochu mást, ale pokud to s nimi budete umět, rádi vám otevřou svoji momentální náladu a rozpoložení.

Na co se zaměřit: měli byste se jim více věnovat a více jim dávat najevo lásku. Budou to moc potřebovat a také vyžadovat.

Zdraví: chvílemi budou vypadat, že potřebují okamžitou pomoc, ale vzápětí se ukáže, že to jen trochu přehánějí. Přesto je hlídejte.

 

Horoskop pro kočky - kozorohKozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kočičí Kozorohové jsou občas tvrdohlaví a nehne s nimi vůbec nic. Ovšem, pokud víte, co je baví a co mají rádi, snadno je nejen získáte, ale také s nimi bude větší zábava. Rozhodně nepohrdnou společnou hrou a také samostatným dováděním. Pokud tedy nedostali pod stromeček zajímavou hračku, zkuste to ještě napravit.

Na co se zaměřit: budete-li chtít pořídit nějakou hezkou fotku, vyrobte třeba hračku z papíru. To totiž bude stačit, aby se předvedli.

Zdraví: o kočkách se říká, že mají devět životů. Jenže to je omyl. Nepodceňujte vůbec nic, co se vám nebude zdát a co bude neobvyklé.

 

Horoskop pro kočky - vodnářVodnář (21. 1. – 20. 2.)

Všichni Vodnáři občas vypadají, že mají spoustu práce s přemýšlením a následným převedením svých myšlenek do praxe. Dobře je hlídejte, protože to tak opravdu je a v hlavičkách se jim sem tam líhnou neuvěřitelné nápady. Některým se zasmějete, ale některé kousky by mohly být nebezpečné pro jejich zdraví.

Na co se zaměřit: těžko sice odhadnete náladu vašeho mazlíčka, ale můžete usoudit mnoho z jejich momentálního rozpoložení.

Zdraví: pozor na zažívací ústrojí vašeho mazlíčka. Dobře odměřujte stravu a také hlídejte její složení.

 

Horoskop pro kočky - rybyRyby (21. 2. – 20. 3.)

Kočičky ve znamení Ryb jsou sice roztomilé a hravé, ale tento rok se budou zabývat spíše hrou, která bude mít smysl. To znamená, hodně budou trénovat lov a také ostatní kočičí záležitosti. Tak jim to prostě umožněte, ale pokud jednají příliš neobvykle, dohlédněte na to, aby si při hře neublížili.

Na co se zaměřit: pokud víte, co má vaše kočička v nátuře, zkuste jí vyjít vstříc. Zakupte umělé myšky a tunely, kterými může prolézat.

Zdraví: horní cesty dýchací by mohly být více ohroženy. Pozor tedy na to, aby kočky neprochladly a následně si nezadělaly na něco horšího.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

PortrétPoslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< listopad / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 29747
Měsíc: 129
Den: 5